top of page
DSC00663.JPG

Hizmetlerimiz

Şarap Programı ve Gastronomi Danışmanlığı

Yaşanan Deneyimlerin ne kadar önemli olduğu biliyoruz! 

Gastronomik deneyimler, karşılamada başlayıp restorandan ayrılana kadar devam eden bir süreçtir. Bu sürecin doğru dizayn edilmesi ve gerekli eğitim ve uygulamaların yapılması için yanınızdayız. Menü tasarımı, Şarap Programının kurulması, Servis akışı ve kurallarını ihtiyaçlara göre belirleyerek, çözüm ortağınız oluyoruz.

İthalat ve İhracat Danışmanlığı

Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarda ki güncel trendleri takip ediyor ve yasal süreçlerin içerikleri hakkında bilgilerimizi sizlere. paylaşarak yeni girişimciler için ilk adımlarını doğru atmaları için destek ve işinizi büyütmeniz için yardımcı oluyoruz.

Tadımlar

Şikemperver Tadımlar ve Master Class'lar ile tematik Şarap tadımları yanı sıra Bira, Viski ve diğer alkollü ve alkolsüz içecek tadım organizasyonları gerçekleştiriyoruz. 

Kav Kurulumu

Restoran veya evinize uygun Kav tasarımları, uygulaması ve kavlarınızı zenginleştirmek için gereken bütün ürünlerin sağlanmasını sizler için gerçekleştiriyoruz.

Gezi

"Şarap bağda yapılır!" ile yola çıkarak ülkemizin veya dünyanın önemli bölgelerini ve bu bölgelerin önemli üreticileri yerinde görerek, öğreniyor ve teruarlarını deneyimliyoruz.

Teknoloji

Bilgi Çağında doğru teknolojilerden yararlanarak hayatınızı ve işlerinizin gelişmesini kolaylaştırmak için gerekli teknolojik alt yapıların kurulmasını ve uygulanmasını gerçekleştiriyoruz.

Pricing Plans
bottom of page